Fashion Group E-shop
02/60 90 371

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ДУКСЕР

5690,00 ден. 3990,00 ден.

Боја

J20J208562-673

63%Памук 37%Полиестер

Може да ви се допаѓа

ДУКСЕР

CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

CALVIN KLEIN