Fashion Group E-shop
02/60 90 371

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ПАНТАЛОНИ

7490,00 ден. 5190,00 ден.

Боја

J20J208573-099

56%Памук 44%Еластин

Може да ви се допаѓа

ПАНТАЛОНИ

CALVIN KLEIN