Fashion Group E-shop
02/60 90 371

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ЈАКНА

22890,00 ден. 15990,00 ден.

Боја

J20J208578-371

83%Полиестер 17%Памук

Може да ви се допаѓа

ЈАКНА

CALVIN KLEIN

ЈАКНА

CALVIN KLEIN

ЈАКНА

CALVIN KLEIN