Fashion Group E-shop
02/60 90 371

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

МАИЦА

2490,00 ден. 1690,00 ден.

Боја

J20J208603-295

100%Памук

Може да ви се допаѓа

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN