Fashion Group E-shop
02/60 90 371

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

МАИЦА

3090,00 ден. 2190,00 ден.

Боја

J20J208604-099

100%Памук

Може да ви се допаѓа

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN

МАИЦА

CALVIN KLEIN